Tarieven
Rates

Transparante prijzen,
geen verrassingen

Transparent pricing,
no surprises

Losse diensten, vaste pakketten en een scherp partnertarief voor makelaars met volume. Alles excl. BTW.

Individual services, fixed packages and sharp partner rates for high-volume agents. All excl. VAT.

Diensten Services Verhuurpakketten Rental packages Verkooppakketten Sales packages
Diensten
Services

Diensten tot 100m²

Individual rates up to 100m²

Heb je behoefte aan één specifieke dienst? Hieronder vind je alle losse tarieven.

Need one specific service? Below you'll find all individual rates.

Foto visuals
Photo visuals
WoningfotografieProperty photography Tot 100m² · +€25 per extra 50m² Up to 100m² · +€25 per extra 50m² €200
Losse foto'sIndividual photos Buitenkant of één ruimte Exterior or one room v.a. €100
Kennismaking eerste shootIntro shoot first time €175
Extra detail foto'sExtra detail photos Uitsluitend als add-onAdd-on only €50
Hoogte foto'sAerial photos (mast) Uitsluitend als add-onAdd-on only €100
360° foto's360° photos Uitsluitend als add-onAdd-on only €100
Golden hour & avondfoto'sGolden hour & evening photos Uitsluitend als add-onAdd-on only €150
Interactieve tourInteractive tour Uitsluitend als add-onAdd-on only €100
Interieur rendersInterior renders Min. 3 stuks · uitsluitend als add-onMin. 3 units · add-on only €100 p.st.each
✦
Partnertarief voor makelaars met volume
Partner rate for high-volume agents
Schiet jij meerdere woningen per jaar? Dan kom je op de fotografie veel voordeliger uit.
Shooting multiple properties a year? You'll save significantly on photography.
Via een strippenkaart werken we tegen een scherp partnertarief op de fotografie - aanzienlijk goedkoper dan de losse prijs. Prijs op aanvraag.
With a bulk package we work at a sharp partner rate on photography - significantly cheaper than the standard price. Price on request.
Vraag partnertarief aan → Request partner rate →
Video visuals
Video visuals
Woningvideo staandProperty video portrait €250
Woningvideo liggendProperty video landscape €250
Social teaser (staand)Social teaser (portrait) Uitsluitend als add-onAdd-on only €100
Drone shots (+ hoogte foto's)Drone shots (+ aerial) Uitsluitend als add-onAdd-on only €125
Premium video editPremium video edit Uitsluitend als add-onAdd-on only €150
Labels & documenten
Labels & documents
WWS puntentellingenWWS points assessment €150
WWS adviesWWS advice Uitsluitend als add-onAdd-on only €50
PlattegrondenFloor plans Uitsluitend als add-onAdd-on only €50
NEN-2580 meetrapport & plattegrondenNEN-2580 report & floor plans €175
Energielabel wonenResidential energy label €275
Energielabel BOGCommercial energy label €500
VerduurzamingsadviesSustainability advice Uitsluitend als add-onAdd-on only €275
Maatwerk & toeslagen
Custom & surcharges
Next day toeslag
Levering volgende werkdag
Next day surcharge
Delivery next business day
€100
Weekend toeslag
Opname op zaterdag of zondag
Weekend surcharge
Shoot on Saturday or Sunday
€50
Woningstyling
Woning klaarmaken voor de opname
Home staging
Preparing the home for the shoot
Op aanvraagOn request
Woningrenovatie
Kleine opknapbeurten voor de verkoop
Home renovation
Minor improvements before listing
Op aanvraagOn request
SleutelserviceKey service
Wij halen de sleutel op bij jouw kantoor en brengen hem na de opname terug. Zo hoef jij er niet bij aanwezig te zijn. We collect the key from your office and return it after the shoot, so you don't need to be present.
0 – 3 km GratisFree
3 – 10 km €20
10 – 20 km €50
20 – 30 km €90
Meer dan 30 kmMore than 30 km Op aanvraagOn request
ReiskostenTravel costs
Afstand van ons naar de woning. Binnen Groot Amsterdam altijd gratis. Distance from us to the property. Always free within Greater Amsterdam.
Binnen regio Groot AmsterdamWithin Greater Amsterdam GratisFree
20 – 30 km €25
30 – 50 km €50
Meer dan 50 kmMore than 50 km Op aanvraagOn request
Verhuurpakketten · tot 100m²
Rental packages · up to 100m²

Verhuren? Compleet geregeld.

Renting out? Fully arranged.

Inclusief WWS puntentelling, advies, plattegronden en woningfoto's. Impact+ voegt woningvideo toe.

Including WWS points assessment, advice, floor plans and property photos. Impact+ adds property video.

Boek dit pakket Book this package
Verhuur

Impact

Compleet verhuurpakket zonder video. Alles voor een sterke online presentatie en WWS-compliant verhuurproces.

Complete rental package without video. Everything for a strong online listing and WWS-compliant rental process.

€375
excl. btw · standaard tarief · tot 100m²
excl. VAT · standard rate · up to 100m²
€325 partnertarief (vanaf 20 pakketten/jaar)
€325 partner rate (from 20 packages/year)
  • ✓WWS puntentellingenWWS points assessment€150
  • ✓WWS adviesWWS advice€50
  • ✓PlattegrondenFloor plans€50
  • ✓Woningfoto'sProperty photos€200
  • -Woningvideo (niet inbegrepen)Property video (not included)

Totaalwaarde: €450 - je bespaart €75

Total value: €450 - you save €75

Boek Impact pakket Book Impact package
Verkooppakketten · tot 100m²
Sales packages · up to 100m²

Verkopen? Optimaal gepresenteerd.

Selling? Optimally presented.

Inclusief officieel NEN-2580 meetrapport, plattegronden, woningfoto's en 360° foto's. Impact+ voegt woningvideo toe.

Including official NEN-2580 report, floor plans, property photos and 360° photos. Impact+ adds property video.

Boek dit pakket Book this package
Verkoop
Sales

Impact

Volledig verkooppakket met officieel NEN-2580 meetrapport en 360° foto's voor Funda en andere platformen.

Complete sales package with official NEN-2580 report and 360° photos for Funda and other platforms.

€375
excl. btw · standaard tarief · tot 100m²
excl. VAT · standard rate · up to 100m²
€325 partnertarief (vanaf 20 pakketten/jaar)
€325 partner rate (from 20 packages/year)
  • ✓NEN-2580 meetrapport & plattegrondenNEN-2580 report & floor plans€175
  • ✓Woningfoto'sProperty photos€200
  • ✓360° foto's360° photos€100
  • -Woningvideo (niet inbegrepen)Property video (not included)

Totaalwaarde: €475 - je bespaart €100

Total value: €475 - you save €100

Boek Impact pakket Book Impact package

Voorwaarden & regio

Terms & region

Bekijk onze volledige algemene voorwaarden → View our full terms and conditions →

Exclusief BTW

Excluding VAT

Alle genoemde tarieven zijn exclusief 21% BTW. De BTW wordt apart vermeld op de factuur die je ontvangt na oplevering.

All rates listed are excluding 21% VAT. VAT is stated separately on the invoice you receive after delivery.

Regio Groot Amsterdam

Greater Amsterdam region

Alle tarieven gelden tot 100m² binnen de regio Groot Amsterdam. Buiten de regio: €25,- aanrijdkosten.

All rates apply up to 100m² within the Greater Amsterdam region. Outside the region: €25 travel costs.

Toeslag per extra 50m²

Surcharge per extra 50m²

Voor woningen groter dan 100m² geldt een toeslag van €25,- per extra 50m² of deel daarvan. Voorbeeld: woningfotografie voor een woning van 130m² kost €225.

For properties larger than 100m², a surcharge of €25 per additional 50m² or part thereof applies. Example: property photography for a 130m² home costs €225.

Factuur achteraf

Invoice afterwards

Losse opdrachten en pakketten betaal je achteraf, na oplevering. Strippenkaarten worden vooraf gefactureerd.

Individual assignments and packages are paid afterwards, after delivery. Prepaid packages (strippenkaart) are invoiced upfront.

Klaar om te boeken?

Ready to book?

Kies je pakket en plan direct een tijdslot. Wij bevestigen je boeking en komen naar de woning.

Choose your package and schedule a time slot directly. We confirm your booking and come to the property.

Boeken Book